Nawigator

Główna
Forum
Kanał RSS Nowość
Kanał IRC
Sklep GSM
Urządzenia Simlock
Oryginalne akcesoria
 


         Popularne

 


         Informacje

Encyklopedia
Modele SE
Centra Serwisowe SE
 


         Inne

Linki
Nasza załoga
Kontakt
Prasa o nas
Statystyki
Nasze bannery
Reklama
Poleć nas
 




Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!


 
 
Autoryzowane Centra Serwisowe SE





Autoryzowane Centra Serwisowe SONY ERICSSON od 1.02.2005

 

CRC
Janki, Falencka 1B, 05-090 Raszyn
tel. 022 703-41-00, fax: 022 703 41 99
customerservice@crc-polska.com
 


Teleko
K. Pułaskiego 49, 41-902 Bytom
tel. 032 39-70-261, fax: 032 39-70-255
SerwisGSM@teleko.com.pl

 

Autoryzowane punkty napraw mechanicznych SONY ERICSSON od 1.02.2005

 

Telfax
Św. Rocha 13/15 lok. 23, 15-062 Białystok
tel. 085 7446563
serwis@telfax.sitech.pl



Telkan
Jagielońska 28, 41-902 Bytom
tel. 032 3872020
telkan@telkan.pl



Vera
Podwale Grodzkie 8, 80-369 Gdańsk
tel. 058 3000030
serwis@vera.pl



Vera
Starowiejska 41/43, 81-363 Gdynia
tel. 058 7826865, fax: 058 7826869
serwis@vera.pl



Gowtel
Armii Polskiej, 66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 095 7357358, fax: 095 7350448
gowtel@gowtel.com.pl



Opal
3 Maja 29, 40-084 Katowice
tel. 032 2011601, fax: 032 2536699
serwisgsm@opal.pl



Orbital
Jarońskich 3, 25-335 Kielce
tel. 041 3444569, fax: 041 3443212
serwis@orbital.pl



Mix Electronics
Długa 65, 31-147 Kraków
tel. 012 6344716, fax: 012 6327817
dluga65era@mixelectronics.pl



Elkom GSM
Piłsudskiego 58, 20-011 Lublin
tel. 081 4420027, fax: 081 4420027
lublin@teleoffice.pl



Opolcan
Krawiecka 11, 45-024 Opole
tel. 077 4549895
opolcan@opolcan.pl



Trial
Przemysłowa 45, 61-541 Poznań
tel. 061 8352180, fax: 061 8350347
office@trial.com.pl



Elkom GSM
Piłsudskiego 11, 08-110 Siedlce
tel. 025 6333341, fax: 025 6444314
elkom@hot.pl



Germanos
Wojska Polskiego 26, 76-200 Słupsk
tel. 059 8400210, fax: 059 8400210
slups079@germanos.pl



Germanos
Bohaterów Warszawy, 42 70-342 Szczecin
tel. 091 4646531, fax: 091 4646531
szczecin149@germanos.pl



Telkat
Podmurna 65/67, 87-100 Toruń
tel. 056 6210077, fax: 056 6210077
serwis@telkat.pl



Germanos
Słowackiego1, 58-300 Wałbrzych
tel. 074 8434412, fax: 074 8434412
walbrzych154@germanos.pl



Centrum GSM
Sienna 39, 00-121 Warszawa
tel. 022 6547930, fax: 022 6547931
serwis.ericsson@centrumgsm.pl



DMS
Prymasa Tysiąclecia 76 D, 01-424 Warszawa
tel. 022 8776176, fax: 022 8771260
dms-serwis@dms-serwis.pl



Germanos
Pl. Konstytucji 6, 00-550 Warszawa
tel. 022 6222666, fax: 022 6228357
warszawa104@germanos.pl



KST Communication
Przedmiejska 1A/5, 87-800 Włocławek
tel. 054 2311696, fax: 054 2311696
robert.szpulecki@kst-serwis.com.pl



Stan-Mit-Serwis
Gajowicka 95, 53-421 Wrocław
tel. 071 7925244
jolanta.wolska@stan-mit.com.pl



Germanos
Wyszyńskiego 13, 22-400 Zamość
tel. 084 6394999, fax: 084 6394999
zamosc156@germanos.pl









Prawa autorskie © Club-SE.pl - Twoje centrum Sony Ericsson Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowane: 2004-08-01 (329120 odsłon)

[ Wróć ]
 
 



Baza noclegowa
[ ubieranki gry dla dziewczyn gry dla dzieci fotka ]

..:: GŁÓWNA | FORUM | DOWNLOAD | SKLEP GSM | URZĄDZENIA SIMLOCK | REKLAMA ::..
..:: Powered by PHP-NUKE & synthesis-group ::..
Copyright by club-se.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez wiedzy autora zabronione!